fbpx

[עודכן לאחרונה אוגוסט 2020]

ברוכים הבאים לאתר PLAYTIME בניהולן ובבעלותן הבלעדית של עדי גורה נובוטני ואודליה סמואל המפעילות את אתר האינטרנט itsplaytime.co.il  ("האתר"). האתר המהווה פלטפורמה למתן כלים ומוצרי תוכן וידע בנושאים התפתחות ולמידה דרך משחק, ריפוי בעיסוק וקלינאות תקשורת בתחום התפתחות הילד ובנוסף, חנות וירטואלית למכירת מוצרי התפתחות ולמידה דרך משחק ומוצרים נלווים. כתובת למשלוח דואר: הפלמ"ח 47  דירה 1 חיפה. כתובת למשלוח דואר אלקטרוני: Itsplaytime.co.il. 

אתר ”Playtime”, שבבעלותן ובניהולן של אודליה סמואל ועדי גורה נובוטני, מציע לקהל הרחב כלי ידע והעשרה מעשיים, סדנאות, הרצאות, ערכות פעילות, מוצרים פיזיים ומוצרים דיגיטליים בתמורה ו/או ללא תשלום לאנשי חינוך, טיפול, הורים וילדים (להלן "השירותים"). כל הנ"ל בנושאי התפתחות ולמידה דרך משחק, ריפוי בעיסוק וקלינאות תקשורת בתחום התפתחות הילד. 

השימוש באתר כפוף לתנאי שימוש אלה של Playtime. על המבצע פעולה כלשהי באתר ("המשתמש") לקרוא את תנאי שימוש אלה במלואם בקפידה, לפני השימוש באתר. המשתמש מצהיר כי גילו הינו 18 לכל הפחות. תשומת לב המשתמש מופנית לכך שתנאי השימוש מהווים הסכם מחייב בינך לבין Playtime, וכי ככל שאינך מסכים להוראה כלשהי מתנאי שימוש אלה, עליך להפסיק באופן מיידי לעשות שימוש באתר. בעצם השימוש באתר מובעת הסכמה לתנאי השימוש, כפי נוסחם מעת לעת.

כל הכללים המפורטים בתקנון זה יחולו בהתאם, גם על הפעילות המתבצעת במסגרת קבוצת הפייסבוק הקיימת של Playtime, והן על קבוצות  פייסבוק שיוקמו בעתיד, במסגרתה פועלת ו\או תפעל קהילה המעודדת ומאפשרת בין היתר הפרייה הדדית של כלל חבריה באמצעות העברת מידע ותכנים איש לרעהו ובמקביל קבלת תכנים מ – Playtime ו\או מכל גורם מטעמה (להלן בהתאמה "קבוצת הפייסבוק " "הקהילה").

כללי

 1. לשם נוחות הקריאה הדברים מנוסחים בלשון זכר, אולם מתייחסים לגברים ונשים באותה המידה. מקום בו נכתבים הדברים בלשון רבים, הכוונה גם ללשון יחיד, ולהיפך.
 2. Playtime שומרת לעצמה את הזכות לשנות תנאי שימוש אלה מעת לעת. הודעה על עדכון תנאי השימוש תופיע בראש עמוד זה, ולכן יש לבחון את תנאי השימוש לפני כל שימוש באתר. ככל שהמשתמש אינו מסכים לשינוי כלשהו בתנאי השימוש, הסעד היחיד הוא הפסקת השימוש באתר. כל שינוי בתנאי השימוש יכנס לתוקף מיד עם פרסומו באתר במסגרת תנאי השימוש, אלא אם נאמר אחרת בפרסום בדבר השינוי של תנאי השימוש.
 3. רק האמור בתנאי שימוש אלה יחייב את Playtime. מקום בו יש סתירה או אי-התאמה בין האמור בתנאי שימוש אלה ובין האמור במקום כלשהו באתר או במקום אחר, האמור בתנאי שימוש אלה יגבר.

הרשמה לאתר וביצוע רכישה

 1. Playtime מפרסמת באתר הצעות שונות לרכישת מגוון מוצרי התפתחות ולמידה דרך משחק ומוצרים נלווים ("המוצר" או "המוצרים").
 2. ההצעות מחולקות לפי קטגוריות המוצרים. ביחס לכל הצעה נמסר מידע, הכולל בין היתר, את  פרטי המוצר, לרבות תיאור המוצר והאם הוא נמצא במלאי. 
 3. ל-Playtime שמורה הזכות לשנות את ההצעות המתפרסמות באתר או תנאיהן מכל סיבה שהיא בכל עת ולפי שיקול דעתה הבלעדי בכל עת.
 4. רכישת מוצרים תתבצע על ידי לקוח  באמצעות מילוי טופס הזמנה המופיע באתר ("הרוכש"). יובהר כי מילוי כל הפרטים מהווה תנאי מוקדם לביצוע ההזמנה. את ההזמנה ניתן לבצע הן כ"אורח" והן לאחר הרשמה לאתר.
 5. בעת ביצוע הרכישה יועבר הרוכש לעמוד תשלום מאובטח שם יתבקש להשאיר את הפרטים הבאים: שם מלא, כתובת, טלפון, כתובת דואר אלקטרוני, פרטי כרטיס אשראי ופרטים נוספים. על המשתמש למסור פרטים נכונים ומדויקים. בהיעדר פרטים נכונים, ובפרט מספר תעודת זהות ופרטי כרטיס אשראי, לא ניתן יהיה להשלים את הרכישה.
 6. התשלום יכול להתבצע באמצעות כרטיס אשראי מסוג ויזה, ישראכרט, מאסטר קארד וכן באמצעות אמצעי תשלום אחרים ככל שאלו יפורסמו באתר מעת לעת על פי שיקולו הבלעדי של האתר.
 7. מובהר כי הרכישה תושלם רק לאחר סליקה מוצלחת של כרטיס האשראי שמסר המשתמש במעמד ביצוע הרכישה ("אמצעי התשלום"). 
 8. עם ההרשמה לאתר (ככל שבוצעה) ועם ביצוע הרכישה תישלח לרוכש הודעת דואר אלקטרוני לכתובת הדואר האלקטרוני שנמסרה במועד ההרשמה המאשרת את הרכישה. כל עוד הודעה כזו לא התקבלה בידי הרוכש, קיימת אפשרות כי העסקה לא הושלמה ולכן, אנו ממליצים כי במקרה כזה לפנות בכתובת צור קשר באתר. 
 9. כל מוצר אשר יהיה מוצע למכירה באתר יהיה ממוקם בדף רכישה, שבו יינתן מידע אודות אותו המוצר (להלן: "דף רכישה")
 10. האחריות על השימוש במוצרים המוצעים באתר הינה כמפורט על גבי המוצר ובהוראות היצרן באריזת המוצר.
 11. הרוכש הינו אחראי לבדוק תקינותם של המוצרים שקנה בטרם מסירתו לילד. במידה וקיים פגם במוצר שנראה לעין, יש להימנע מלמסור את המוצר לשימוש וליצור קשר עם החברה או מי מטעמה.
 12. האתר ו/או החברה או מי מטעמה לא יהיו אחראים לנזק עקיף שיגרם כתוצאה משימוש בשירות או במוצר.
 13. המשתמש מתחייב למסור פרטים מדויקים אודותיו ואודות אמצעי התשלום.
 14. הגולש מתחייב לשאת בכל התשלומים המוטלים עליו על פי המחיר המופיע באתר.
 15. רישומי האתר יהוו ראיה לכאורה לביצוע רכישה על יד המשתמש.
 16. במעמד קבלת מוצר ככל ומדובר במוצר גשמי, יש לחתום על גבי קבלת המוצר בצירוף מספר ת.ז. של האדם המשלם, ולהציגה בפני השליח.

מחירים

 1. כל המחירים המוצגים באתר כוללים מע"מ.
 2. ככל שלא מצוין אחרת בעמוד ההצעה, המחירים אינם כוללים דמי משלוח. טרם ביצוע רכישה, המשתמש יופנה לעמוד ייעודי ובו יוכל לצפות במחיר המשלוח וכן לבחור את אופן המשלוח המתאים עבורו.
 3. אופן משלוח המוצרים כפוף לתנאים החלים בחברות ההפצה בכל הנוגע לאזורי החלוקה (כגון מגבלות על חלוקה ו/או איסוף מעבר לקו הירוק, מסירה לנקודת חלוקה בתוך מושבים וקיבוצים וכדומה), שעות החלוקה, ואופן החלוקה (כגון איסוף מסניף הדואר). יתכנו ישובים שחברות ההפצה והמשלוחים אינן מגיעות לבית הרוכש המתגורר בהם והרוכש יוכל לקבל את המוצר רק בסניף הדואר המצוי בישוב הקרוב לכתובת המשלוח שנמסרה על-ידי הרוכש ו/או בנקודת חלוקה אחרת לפי העניין. 
 4. מועדי העברת המוצר למשלוח לאחר הזמנת המוצרים הינם עד 14 ימי עסקים, ורק לאחר מועד אישור העסקה מחברת האשראי של הרוכש.
 5. זמני אספקת המוצרים מחושבים לפי ימי עסקים בלבד (ימי א’-ה’, לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג), אך אינם כוללים ימי השבתה במשק, של דואר ישראל, או בימי מלחמה, עימות בטחוני, אסון או משבר אחר.
 6. האתר ו/או מי מטעמו, לא יהיו אחראים לאיחור במשלוח המוצרים שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או אירועים שאינם נתונים לשליטתו של האתר או מי מטעמו.
 7. במעמד מסירת המוצר למזמין, החברה או מי מטעמה ו/או הספקים ראשים לדרוש הצגת כרטיס אשראי ו/או תעודת זהות של המזמין כתנאי למסירת המוצר למזמין.
 8. לאתר שמורה האפשרות לאשר עסקאות מסוימות על פי שיקול דעתה באופן טלפונית, דהיינו עד האישור הטלפוני לעיל העסקה אינה מאושרת.

שירות לקוחות

 1. שירות הלקוחות של Playtime זמין אך ורק בכתובת בדואר אלקטרוני שכתובתה: Mail@itsplaytime.co.il.

תנאי ביטול עסקה

 1. תנאי ביטול עסקאות הנעשות באתר כפופים להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981.
 2. ביטול של עסקה שבוצעה באמצעות האתר יתאפשר עד 14 יום ממועד קבלת המוצר או מקבלת מסמך המפרט את תנאי העסקה ("מסמך העסקה") (לפי המאוחר מבין השניים) ("תקופת הביטול") ובכל מקרה, רק אם המוצר נמצא בעטיפתו המקורית בשלמותה ולא נפגם.
 3. הוראות הסעיף לא יחולו על עסקת מכר מרחוק של –
 • טובין פסידים;
 • מידע כהגדרתו בחוק המחשבים, תשנ”ה-1995
 • טובין שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן בעקבות העסקה
 • טובין הניתנים להקלטה, לשעתוק או לשכפול, שהצרכן פתח את אריזתם המקורית
 • מוצרים דיגיטליים
 1. כל הודעת ביטול תכלול את שמו ואת מספר הזהות של הרוכש המבקש לבטל את העסקה ("המבטל") בצירוף מספר ההצעה ופרטיה. הודעת הביטול תימסר על ידי המבטל בהודעת דואר אלקטרוני בכתובת: Mail@itsplaytime.co.il.
 2. Playtime תשיב למבטל את כספו תוך 14 יום מיום קבלת הודעת הביטול בניכוי דמי ביטול בסך 5% או 100 ש"ח לפי הנמוך מבניהם וכן תמסור לו העתק מהודעת הביטול. המבטל ישלח על חשבונו, את המוצר חזרה ל- Playtime לכתובת שתימסר לו במעמד אישור הביטול. 
 3. על אף האמור לעיל, מובהר כי האתר נושא בעלות סליקת כרטיסי האשראי של העסקה, בכל מקרה של ביטול לא ישיב האתר את העלות שנשא בה עבור העסקה, העומדת בקירוב על כ- 1% מסכום עסקת האשראי.
 4. זכות הביטול לעיל תקפה ביחס לצרכן כהגדרתו בחוק הגנת הצרכן, אך אינה תקפה או קיימת למי שאינו צרכן.
 5. יצוין כי אם המבטל יבקש להחליף את המוצר שנקנה במוצר אחר המופיע באתר, לא מובטח כי המוצר האחר יהיה קיים במלאי ואז לא יוכל המבטל להחליף את המוצר אלא לקבל החזר כספי בהתאם לתנאי ביטול עסקה. לחילופין, 
 6. על אף האמור בסעיף ‎30 לעיל, מבטל שהוא אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש, רשאי לבטל עסקה בתוך ארבעה חודשים מיום ביצועה, מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך העסקה, לפי המאוחר, ובלבד שההתקשרות בעסקה כללה הודעת מייל ל- Playtime ע"י המבטל. ביקש מבטל שהוא אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש לבטל עסקה, רשאים נציגי Playtime לדרוש ממנו להציג לפניהם תעודה המוכיחה שהוא אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש, לפי העניין. 

בסעיף ‎37‎37 זה:

"אדם עם מוגבלות" – כהגדרתו בחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, התשנ"ח-1998;

"אזרח ותיק" – מי שמלאו לו 65 שנים;

"עולה חדש" – מי שטרם חלפו חמש שנים מיום שניתנה לו תעודה עולה או תעודת זכאות כעולה ממשרד העלייה והקליטה.

קניין רוחני

 1. האתר פותח באופן בלעדי על ידי Playtime, והוא והתכנים שלו מהווים רכושה הבלעדי של Playtime. Playtime היא הבעלים או בעלת רישיון שימוש בכל זכויות יוצרים, זכויות בסימני המסחר, זכויות בעיצובים, וכן בכל זכויות קניין רוחני אחר, בין אם רשומות ובין אם אינן רשומות, הגלומות באתר ו/או בתכנים שלו, לרבות, אך מבלי למעט, דימויים גרפיים, סרטונים, תצלומים, דמויות, מוזיקה, קולות, צלילים או טקסט באתר ו/או בתכנים שלו. אין בשימוש אשר נעשה באתר ו/או בתכנים שלו כדי להקנות למשתמש איזה מזכויות הקניין הרוחני כאמור באתר ו/או בתכנים שלו, מלבד הזכות לעשות שימוש באתר ו/או בתכנים שלו בהתאם לאמור בתנאי שימוש אלה.
 2. האתר ותוכנו נועדו אך ורק לשימוש פרטי ולא מסחרי ואין לשכפל ו/או להעתיק ו/או לשווק ו/או למכור ו/או לסרוק ו/או לתרגם ו/או להציג כל חומר כמפורט לעיל אלא בהסכמתה המפורשת של Playtime, מראש ובכתב.

אחריות 

 1. Playtime לא תהא אחראית – באופן ישיר או עקיף – לכל אבדן רווחים, הוצאה, פגיעה בשם טוב, הסתמכות, הפרת חוזה, עוולה כלשהי שייגרמו למשתמש או לצד שלישי כלשהו כתוצאה ממעשה ו/או מחדל של המשתמש ו/או צד שלישי כלשהו, לרבות, ומבלי לגרוע מכלליות האמור, הזמנה המתבצעת באמצעות כרטיס אשראי ללא הסכמת בעליו, רכישה המתבצעת על ידי קטין ו/או פסול דין ללא הסכמת הוריו ו/או אפוטרופוסו, פעולה שתבוצע באתר על ידי צד שלישי כלשהו שייכנס לאתר ויגרום נזק וכדומה. 
 2. כטבען של מערכות תקשוב (ובכלל זה רשת האינטרנט), ההגנה עליהן אינה אבסולוטית, ולפיכך, האתר חשוף לתקלות טכניות ואחרות (כגון, אך לא רק, וירוסים, תולעים, סוסים טרויאנים, אירועי כוח עליון, תקלות ו/או הפסקות פעילות בקווי תקשורת ובציוד שליטה מרחוק וכיו"ב), העשויות להשפיע על פעילות האתר ולגרום למשתמשים נזקים של- Playtime אין שליטה עליהם והיא אינה יודעת לאמוד ולצפות אותם מראש. לפיכך מובהר, כי Playtime לא תהיה אחראית לכל נזק שייגרם בגין תקלה מכל סוג כלשהו, לרבות תקלות ברשת האינטרנט ו/או בקווי תקשורת ו/או בחומרה (לרבות שרתים של Playtime) ו/או בתוכנה ו/או עקב תחזוקה של האתר אשר תידרש מעת לעת ו/או תיקונים באתר והמשתמש פוטר את Playtime מכל אחריות לנזק מכל סוג שהוא שייגרם לו ו/או לצד שלישי כלשהו כתוצאה מתקלות טכניות בחומרה ו/או בתוכנה הקשורים לאתר כאמור לעיל, ובכלל זה ממעשה ו/או מחדל ו/או מרשלנות של ספקי אינטרנט ו/או ספקי רשת טלפונית ו/או פקסימיליה ו/או כל ספק חומרה או תוכנה וכיו"ב. 
 3. מבלי לגרוע מכלליות האמור מובהר, כי Playtime לא תהיה אחראית בגין נזקים ישירים או עקיפים, לרבות אובדן הכנסות או רווחים, אשר ייגרמו כתוצאה מכך שמסיבה כלשהי האתר לא יהיה זמין בעת מסוימת או לתקופה כלשהי. כן שומרת לעצמה Playtime את הזכות להפסיק את פעילות האתר בכל עת, לכל פרק זמן, לצורך תחזוקה, בשל סגירת האתר וכן לכל מטרה ומכל סיבה אחרת. הפסקת פעילות כאמור (זמנית או קבועה) לא תחייב הודעה מראש או הנמקה כלשהם לאף גורם.
 4. מבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל מובהר, שיתכן שבשל תקלות טכניות ו/או הצורך בתחזוקת האתר, רכישות של משתמשים לא יושלמו. משתמשים באתר נדרשים להיות מודעים לכך ובעשותם פעולה באתר הם לוקחים על עצמם את האחריות המלאה לכל נזק, הסתמכות, הוצאה, אבדן רווחים וכיו"ב תוצאות העלולות להיות לתקלות שכאלו.
 5. המידע והייעוץ באתר, ניתנים AS IS ואיננו מתחייבים לדיוקם או נכונותם ובוודאי שאינם מהווים חוות דעת מקצועית.
 6. האתר שומר לעצמו את הזכות לבצע שינוי, הסרה, השמטת פרטים מכל תוכן שיועלה לאתר על ידי אחד הגולשים, בכל אופן שיהיה, לרבות כתיבה בפורומים, מודעות ועוד.
 7. האתר אינו מתחייב לשמור על מידע שהוזן לאתר על ידך, האחריות לשמירת התכנים ולגיבויים מוטלת עליך בלבד.
 8. האתר רשאי לצרף את המידע אשר סופק על ידך למאגר המידע המנוהל על ידו בהתאם לקבוע בחוק.
 9. חל איסור מוחלט לבצע סריקה רובוטית של האתר או להטיל על שרתיו עומס בלתי סביר.
 10. הנך מתחייב למסור לאתר ולגולשיו מידע נכון, ולא להטעות, להתחזות, להשמיץ, לפגוע בפרטיות, או לנהוג בניגוד לדין.
 11. האתר לא יהא אחראי לתקלות הנובעות מכוח עליון, כדוגמת, אך מבלי לגרוע מכלליות האמור: חבלת סייבר, תקלה מכוונת/בלתי מכוונת, פעולת איבה, מלחמה, פעולת טרור, אסונות טבע, תקלות בחברות סליקת האשראי, וכל סיבה כזו או אחרת שאינה בעקבות או כתוצאה מפעילות האתר, הן במעשה והן במחדל.

 קישורים אלקטרוניים (Links)

 1. באתר עשויים להיכלל קישורים לאתרי אינטרנט שאינם מופעלים על-ידי Playtime. קישורים אלו נועדו לנוחות המשתמשים בלבד ול- Playtime אין שליטה על אתרי אינטרנט אלה ואין היא נושאת באחריות כלשהי לתכנים המופיעים בהם. Playtime אינה מתחייבת לתקינות הקישורים או לכך שקישורים אלו מכוונים לאתרים אשר אליהם מתיימר הקישור לקשר. Playtime שומרת לעצמה את הזכות להסיר כל קישור מהאתר או להוסיף קישורים נוספים בכל עת.
 2. אין בהכללת קישורים לאתרים אחרים באתר כדי להעיד על תמיכה של Playtime או בתוכנם של אתרים אלו או על כל קשר אחר בין Playtime או לבין אתרים אלו או מפעיליהם. אין לקשר בין האתר לבין כל אתר המכיל תכנים הפוגעים ברגשות הציבור ואמונותיו או שהם או פרסומם מנוגדים לדין או מעודדים פעילות המנוגדת לדין (כגון תכנים פורנוגראפיים, תכנים המעודדים לגזענות או לאפליה פסולה, תכנים המהווים לשון הרע, תכנים המכילים איומים וכיו"ב).
 3. אין לקשר לתכנים מהאתר שאינם דף הבית של האתר ואין להציג או לפרסם תכנים כאמור בכל דרך אחרת, אלא אם הקישור העמוק יהיה לדף אינטרנט באתר במלואו וכפי שהוא (AS IS) כך שניתן יהיה לצפות ולהשתמש בו באופן הזהה לחלוטין לשימוש ולצפייה בו באתר. במסגרת האמור, חל איסור לקשר לתכנים מהאתר במנותק מדפי האינטרנט שבהם הם מופיעים באתר (לשם הדוגמה בלבד: אסור לקשר במישרין לתמונה או לקובץ גרפי באתר אלא לעמוד המלא שבו הם מופיעים).

חובות המשתמש

 1. המשתמש מתחייב לעשות שימוש באתר ובמידע אך ורק על פי החוק ולא לחבר קישור לאתר ו/או להשתמש באתר ו/או במידע לצורך העלאה, הורדה, הפצה, פרסום או שידור של (א) מידע או חומר אחר באופן המפר זכויות כלשהן, לרבות, זכויות קניין רוחני, זכויות להגנת הפרטיות ו/או כל זכות אחרת; (ב) מידע או חומר אחר האסור לפרסום או לשימוש, בשל היותו בגדר איום, פגיעה, העלבה, הוצאת דיבה, השמצה, גזענות או תוכן בלתי ראוי; (ג) מידע או חומר אחר הכולל וירוס או תוכנה אחרת העלולה לחבל במערכות מחשב של Playtime ו/או צדדים שלישיים כלשהם או באופן העלול להגביל או למנוע מאחרים את השימוש באתר; (ד) מידע או חומר אחר המפר דין כלשהו; או (ה) מידע או חומר אחר הכולל פרסומת מכל סוג שהוא בלי הרשאה מראש ובכתב של Playtime.
 2. המשתמש מתחייב שלא לעשות שינויים ו/או להתערב בצורה כלשהי בקוד המקור של האתר ו/או המידע ולא להעלות תוכנות ו/או יישומים כלשהם שעלולים לפגוע או לגרום נזק Playtime, לאתר ו/או לצדדים שלישיים אחרים כלשהם.
 3. המשתמש מסכים כי, מבלי לפגוע בכל זכות אחרת של Playtime, במקרים בהם Playtime תחשוש כי השימוש של המשתמש באתר אינו מתיישב עם הוראות תנאי שימוש אלה ו/או כל דין ו/או פועל במרמה כלפי משתמשים אחרים, Playtime ו/או אתר, תהא Playtime רשאית להתחקות אחר השימוש של המשתמש באתר, למנוע מהמשתמש גישה לאתר, להעביר את דפוסי התנהגות של המשתמש באתר לצדדים שלישיים וכן כל פעולה אחרת אשר Playtime תמצא לנכון לנקוט כדי להגן על קניינה ו/או על זכויותיה ו/או זכויות צדדים שלישיים.

מדיניות פרטיות

 1. מובהר בזאת כי האתר רשאי להשתמש בכל מידע שסופק על המשתמש או נאסף בעת שימושו באתר לצרכים שיווקיים ו/או מסחריים.
 2. המשתמש מצהיר ומסכים כי המידע שהנך מעלה או מפרסם באתר אינו סודי והוא מעניק לאתר רישיון בלתי מוגבל ובלתי חוזר, לפי שיקול דעתו הבלעדית של האתר, לשנות את המידע, לפרסם המידע או לפעול בכל דרך אחרת מבלי להידרש להרשאתו של השולח ומבלי לשלם לרוכש ו/או למשתמש, לרבות לצורך שימוש מסחרי.
 3. המשתמש מאשר בזאת לאתר ו/או מי מטעמו לשלוח הצעות פרסומיות כאמור בסעיף 30א’ לחוק התקשורת (בזק ושידורים), תשמ”ב – 1982 בנושאי האתר ובכל נושא אחר. אם המשתמש אינו מעוניין במשלוח דברי פרסום באחריותו הודעה לאתר בבקשה להפסיק שליחת חומר פרסומיהחומר הפרסומי יפסיק להישלח בתוך 14 ימי עבודה מיום קבלת בקשה זו.
 4. האתר יעביר כל מידע הנמסר לו לרשות המוסמכת על-פי חוק, ככל ויידרש או ככל ותוטל עליו חובה על-פי דין.
 5. המשתמש נותן בזאת לאתר אישור להחזיק את פרטיו במאגר החברה, לצורך משלוח הצעות שיווקיות עבור האתר ו/או אחרים. כמו כן, המשתמש מאשר בזאת לאתר לסחור במידע ולהעבירו לגורם שרכש המידע מן האתר, ובלבד שאותו גורם יפעל על-פי דין. בכל מקרה Playtime ו/או מנהליו ו/או בלי האתר לא יהיו אחראים בגין כל נזק שיגרם למשתמש בגין שימוש בפרטיו במאגר החברה או בהעברתם לכל צד שלישי.
 6. בחירה בכפתור ”צור קשר” ולאחריו מילוי פרטי המשתמש הנדרשים (לרבות שם, דוא”ל ומספר טלפון) בשדות הרלוונטיים תאפשר לאתר ליצור קשר ישיר עם המשתמש באמצעות הפרטים המוזכרים לעיל.

קבוצות ברשתות החברתיות

 1. מתחם הפעילות של Playttime כולל דף פייסבוק בשם playtime קבוצה סגורה בפייסבוק ("הקבוצה הסודית של playtime") וכן עמוד אינסטגרם (אודליה ועדי | playtime) אשר עשויים לכלול תכנים אשר יינתנו בהם מעת לעת תשובות ותגובות בנושאי התפתחות, למידה ומשחק (להלן" :קבוצות ברשתות חברתיות")
 2. כל מידע שיימסר או כל תוכן שיופיע בכל אחד מן הקבוצות ברשתות החברתיות, אינו מהווה ייעוץ מקצועי, המלצה או חוות דעת כזו או אחרת והאחריות על השימוש במידע שיימצא בקבוצות ברשתות החברתיות הוא על המשתמש בלבד.
 3. המשתמש מודע לכך כי כל תוכן שיועלה לקבוצות ברשתות החברתיות יהיו חשוף לצפיות הציבור הרחב ברשת האינטרנט ובכלל, והאתר לא יישא באחריות על ציבור המשתמשים באתר או בפייסבוק ו/או כל תוצאה או נזק שייגרם מצפייה, לרבות תגובות פוגעניות, תביעות משפטיות ועוד, אולם ככל והמשתמש סבור כי פורסמו פרסומות פוגעניות ניתן לפנות בכתובת:Mail@itsplaytime.co.il. אין התחייבות להסיר תכנים אשר המשתמש סבור כי הם פוגעניים ושיקול הדעת בדבר הסרת תכנים נתון אך ורק לאתר Playtime ולמנהליו.
 4. תיקון, נזק, השמטה שייגרם לתוכן כזה או אחר אשר יועלה לקבוצות ברשתות החברתיות על ידי משתמש, אינו באחריות האתר או מי מטעמו.
 5. האתר שומר לעצמו הזכות לשנות את הפורמט, שינוי הכותבים, הגבלת מסרים וכל פעולה כזו או אחרת.
 6. אין האתר מתחייב לאמינות, לדיוק ולנכונות התכנים המפורסמים בקבוצות ברשתות החברתיות.
 7. האתר לא יישא בכל נזק אשר יהא כתוצאה משימוש במידע המוצג בקבוצות ברשתות החברתיות, לרבות נזק כספי, נזק נפשי, נזק רפואי, הוצאות או כל נזק אחר.

שונות

 1. המשתמש מסכים שתשדורת מידע לאתר או ממנו אינה יוצרת בינו לבין Playtime כל קשר או יחסים אשר חורגים מעבר לאלה המפורטים בתנאי שימוש אלה.
 2. תנאי השימוש כנוסחם מעת לעת, מהווים את ההסכמים היחידים התקפים בין Playtime לבין המשתמש, ולא יהיה תוקף לכל מצג, הבטחה, הסכמה או התחייבות, בין בכתב ובין בעל פה, שאינם כלולים בתנאי שימוש אלה. 
 3. במקרה שבו סעיף כלשהו בתנאי השימוש יימצא לא תקף, בלתי אכיף או בלתי חוקי מסיבה כלשהי על ידי בית משפט מוסמך, תוקפם או אכיפתם של יתר הוראות תנאי השימוש לא ייפגעו; מבלי לגרוע מן האמור לעיל, הסעיף שנמצא לא תקף, בלתי אכיף או בלתי חוקי יפורש באופן הקרוב ביותר לנוסחו ולמטרתו, באופן שבעקבות פרשנות שכזו הוא לא יימצא לא תקף, בלתי אכיף או בלתי חוקי. 
 4. ככל ש-Playtime לא השתמשה או השתהתה מלהשתמש בזכות מהזכויות המוקנות לה על פי תנאי השימוש, במקרה מסוים או בסדרת מקרים, לא יראו בכך ויתור על זכות מזכויותיה. אף זכות של Playtime אינה ניתנת לוויתור אלא בכתב, בהודעה חתומה על ידיה. סטייה מתנאי שימוש אלה על ידי Playtime במקרה מסוים או בסדרת מקרים, לא תהווה תקדים ולא ילמדו ממנה גזירה שווה לכל מקרה אחר בעתיד.
 5. המשתמש מתחייב לשפות את האתר, עובדיו, מנהליו ומי מטעמו בגין כל טענה, תביעה, נזק, הפסד, אבדן רווח, תשלום או הוצאה שיגרמו לה, לרבות שכר טרחת עו”ד והוצאות משפט, עקב הפרתך את תנאי שימוש אלו.
 6. כל שכן, במידה והמשתמש הפר את תנאי השימוש אלו, יהא האתר זכאי לחשוף את שם המשתמש ואת פרטיו הידועים לו בכל הליך משפטי ובכלל, אף אם לא יינתן צו שיפוטי המורה על כך.
 7. כל הודעה לאתר ו/או המצאת מסמכים משפטיים לאתר ייחשבו כאילו נמסרו, אך ורק בתוך 7 ימי עסקים מעת משלוחם בדואר רשום עם אישור מסירה לחברה אשר מקום מושבה ברחוב פלמ"ח 47 שבעיר חיפה ובדוא”ל: .Mail@itsplaytime.co.il 
 8. המצאת מסמכים בדואר רשום או הדבקה על דלת הכניסה בכתובתו הרשומה בתעודת הזהות של הגולש ו/או המשתמש תהווה המצאה כדין, אף אם הנמען אינו מתגורר באופן קבע בכתובת זו.
 9. דבר דואר או מסמך משפטי שישלח לכתובתו של הנמען הרשומה בתעודת הזהות שלו תחשב כהמצאה כדין בתוך 7 ימי עסקים מן המשלוח.

 

 1. מוסכם כי סמכות השיפוט הבלעדית והייחודית בכל הקשור לתנאי שימוש אלה, ביצועם, פירושם, עניין הקשור ו/או נובע מהם, מוקנית לבית המשפט המוסמך במחוז חיפה, ולבית משפט שלום בעיר חיפה ולו בלבד. 
 2. Playtime רשאית להסב את זכויותיה באתר ועל פי תנאי שימוש אלה, כולן או מקצתן, לצד שלישי ללא צורך בקבלת הסכמת המשתמש. המשתמש אינו רשאי להסב זכות כלשהי ללא קבלת הסכמה מפורשת מראש ובכתב מאת Playtime
 3. האתר שומר לעצמו את הזכות לעדכן מעת לעת את התנאים האמורים לעיל, לפי שיקול דעתו הבלעדי, ומבלי ליתן הודעה מראש.
 4. כל שינוי יחייב ממועד פרסומו באתר.
תפריט